Enjektör Pompası

Enjektör Pompası – Bilim Dizel

Bilim Dizel diyor ki;

Aracın en önemli sistemlerinden biri olan enjektör pompası diğer mekanizmalarda olduğu gibi çeşitli olumsuz durumlar sonucunda arızalanabiliyor. Mazot pompası olarak da tanımlan enjektör pompası,  aracın yakıt deposunda yer alan yakıtın doğrudan enjektörlere yüksek basınç üzerinden pompalanmasını sağlar. Araç motorunun geçmiş süreçlerden farklı olarak daha düşük bir verim üzerinden çalışması, araç motorunun geçmiş süreçlere oranla daha geç zamanlı olarak çalışması gibi başlıca belirtiler enjektör pompasında arızalanmaların meydana geldiğini gösterebiliyor.

Bilim Dizel Dizel Pompa
Bilim Dizel Dizel Enjektör Pompası

Enjektör Pompası Arızalarının Diğer Belirtileri – Bilim Dizel

Enjektör pompasındaki arızalanmaların birçok belirtileri söz konusudur. Ancak özellikle deneyimsiz araç sürücüleri tarafından bu belirtilerin erken sürede fark edilmesi mümkün olmayabiliyor. Araç çalıştırıldıktan birkaç saniye içerisinde devamlı bir şekilde stop etmesi, rölantinin sağlanması açısından araç sürücüsü tarafından devamlı bir şekilde araca gaz verilmesi gibi durumlarda enjektör pompasında sorunlar olduğuna işaret edebilir. Araç normal hız düzeyine erişemediğinde veya aracın daha düşük performans gösterdiğinde de enjektör pompası arızası olduğu anlamına gelebiliyor. Araç egzozunda siyah renk tonundan duman çıkması,  aracın normal zamanlar haricinde yüksek yakıt harcaması yapması ve önceki süreçlerden farklı olarak araçta farklı ses tonları meydana gelmesi gibi belirtiler enjektör pompasında sorunlar olduğunu gösterebiliyor.

Garantili Enjektör Pompası Servisimiz – Bilim Dizel

Yukarıdaki tüm belirtilerde aracınızı garantili enjektör pompası servisimize teslim etmeniz yeterlidir. Uzman servis danışmanlarımızla araç model ve markanız fark etmeksizin en hızlı şekilde gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyoruz. Aracınızın enjektör pompasına yerinde bakım yaparak arızayı dakikalar içerisinde tespit ediliyoruz. Yüksek kaliteye sahip olan cihazlarımızla enjektör pompasında meydana gelen tüm arızaları kolayca tespit ediyoruz. Bu bağlamda zaman bakımından da avantajlı olmanızı sağlıyoruz. İşletmemizden ayrıca gerek duymanız durumunda da orijinal enjektör pompası yedek parçaları da satın alabilirsiniz. Enjektör pompasındaki arızalar ciddi olması durumunda ek ücretsiz ve en uygun fiyat listemizden orijinal enjektör pompası yedek parça hizmeti sunuyoruz.

Hızlı Enjektör Pompası Servisi

Firmamız sıradan araç servislerine oranla hızlı bir şekilde enjektör pompası servis hizmeti sunuyor. Güler yüzlü ve çalışkan kadromuzla en zorlu enjektör pompası arızalarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Yılların deneyimlerine sahip olmamız nedeniyle sizlere kusursuz bir şekilde servis hizmeti sunuyoruz. Enjektör pompası servis hizmetimiz için bizlere kurumsal sitemizden veya telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir